EN

Yeşilyurt'tan Engelli Sporculara Teşekkür

Yeşilyurt Grup Onursal Başkanı Cemal Yeşilyurt, Samsun Bedensel Engelli Spor Kulübü(BESK) Basketbol ve Futbol Takımları sporcularını makamında kabul etti.

Yeşilyurt Demir Çelik A.Ş. sponsoru olduğu BESK futbol ve basketbol takımlarını makamında ağırladı. Yenilen yemeğin ardından makamında sporcularla sohbet eden Yeşilyurt, sporcuların sorunları hakkında bilgi aldı.

Engellilerin toplumdan soyutlanmaması gerektiğini belirten Cemal Yeşilyurt, "Toplumumuz engellilere acıyan değil, her zaman yardım etmek isteyen bir toplum. Sizin başarınız benim başarım gibi değil. Sizin başarınız normal futbolcuların başarısı gibi değil. Sizin bu halinizle bu zor şartlarda elde ettiğiniz başarılar, değeri biçilemeyen başarıdır. Sizi yaptıklarınızdan ötürü kutluyorum. Bundan sonra size yardım etmeye çalışacağım. Çünkü siz yardımı hak ediyorsunuz. Ben hayırsever bir insanım ama sizi bize yeterince anlatamadılar. Bundan sonraki süreçte sizin başarılarınız bizim de yardımlarımız karşılıklı olarak devam edecek inşallah" dedi.